1 2 3 ... 10 >

Swarovski Kristal

Swarovski kristal, küpe, kolye, yüzük ve diğer mücevher üretiminde kullanılan taşlardan bir tanesidir. Swarovski taşlar, insan yapımı bir cam şeklidir ve takı tasarımlarında kullanılmaktadır. Parlak elmas ve pırlanta görünümüne sahip bir kristal modeli olduğu için şık ve zariftir. Swarovski taşlı takılarınızı kıyafetlerinizle kombin yapabilirsiniz.  

Camların işlenmesiyle üretilen kristaller farklı renklerde ve ebatlarda bulunmaktadır. Kıyafet, hediyelik eşya ya da takı tasarımlarında kullanılan swarovski kristal modellerini Esmer Bijuteri üzerinde bulabilirsiniz.

Camlar, üretim, kesme ve cilalama işlemlerinden geçerek dünya çapında kullanılan Swarovski kristal halini alır. Elmas görünüme sahip Swarovski taşlar, küpe, kolye, bileklik ve yüzük gibi takılarda kullanılır. Kristal şeklini alan camlar, aksesuar tasarımlarına göre uygun ölçülerde işlemden geçmektedir. 

Swarovski Kristal Çeşitleri

Swarovski kristal çeşitleri, kolye, bileklik, yüzük ve küpe tasarımlarında kullanılmaktadır. Aksesuarlar, kadınların zarif ve güzelliğini ön plana çıkarıyor. Kendinizi daha iyi hissetmek ve tarzınızı yansıtmak için kristal taşlı aksesuarları edebilirsiniz.  

Her saç modeline, ten rengine ve kıyafete uygun swarovski kristal çeşitleri oldukça şık ve zarif görünüme sahiptir. Pırlanta ve elmas görünümüne sahip swarovski kristal modelleri, camların işlenmesiyle üretilmektedir. Farklı renk ve boyutlarda üretilen kristal taşlar, kıyafet, hediyelik eşya, takı üretiminde yaygın olarak kullanılmaktadır. 

Swarovski küpe, yüzük, kolye ve bileklik çeşitleri el işçiliği ile üretilmektedir. Bijuteri ürünlerinde kullanılan değerli taşlar ve kaplamalar cilt sağlığına zarar vermez. Günlük kullanımda, özel günlerde ve etkinliklerde swarovski kristal aksesuarlarınızı kıyafetlerinizle ve makyajınızla kombinleyebilirsiniz. 

 

Toptan Swarovski Kristal Modelleri

Swarovski kristal modelleri, üreticiler tarafından farklı takı, kıyafet ve aksesuar tasarımlarında kullanılmaktadır. Özel işçilik ile şekil verilen kristaller, swarovski taşlı küpelerde ve diğer aksesuarlarda kullanılır. Kristaller modeller, aksesuar tasarımlarında, hediyelik eşyalarda ve kıyafetlerde kullanılmaktadır.

Toptan swarovski kristal modelleri, ürün ebatına ve ağırlığına göre 20 adet- 50 adet arasında paket içerisinde toptan olarak satılmaktadır. Markanızdaki takı tasarımları ve modelleri için swarovski kristallerini inceleyebilirsiniz. Bijuteri ürünlerinde kadınların en çok tercih ettiği swarovski taşlı ürünler, her kıyafet için uygun şık ve parlak bir görünüme sahiptir. 

Kristal camın üretimde kullanılan elektrikli kesme makineleriyle üretilen swarovski taşlar, dikkat çeken pürüzsüz bir görünüme sahiptir. Aksesuar, süs eşyaları, takı gibi pek çok üründe toptan kristal modelleri tercih edilmektedir.

Swarovski Kristal Fiyatları

Swarovski kristal fiyatları, elmas ve pırlanta gibi değerleri taşlara göre daha hesaplıdır. Şık ve estetik görünümüyle göz kamaştıran swarovski kristal fiyatları, KDV dahil 141,60 TL’den başlayan fiyatlarla sunulmaktadır. Esmer Bijuteri olarak kristal taşların her tasarıma uyum sağlaması için kalp, balık, deniz yıldızı ve yuvarlak şekillerde üretmekteyiz. 

Kadın takıları üretiminde kullanabileceğiniz taş modelleri paket olarak satılmaktadır. 50 gr’lık paketlerin içerisinde taşların ebadına ve ağırlığına göre 20-50 adet taş bulunmaktadır. Fiyatlandırma politikamız 1 paket üzerinden yapılmaktadır.

Esmer Bijuteri olarak swarovski kristal modellerinin satışını yapmakla birlikte swarovski kristal taşlı yüzük, kolye, küpe gibi bijuteri ürünlerimiz de bulunmaktadır.  


 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR