TESLİMAT VE KARGO

 

Önemli Bilgilendirme 

 

Covid 19 pandemisi sürecinde siparişlerinizi en hızlı şekilde sizlere ulaştırabilmek amacıyla var gücümüzle çalışıyoruz. Ancak kargo şirketlerindeki yoğunluk ve Sağlık Bakanlığı’nın öngördüğü çalışma koşulları çerçevesinde  siparişinizin teslimat sürecinde gecikmeler yaşanabilmektedir.  Bu süreçte hoşgörünüzü rica ediyor, siparişinizi en kısa sürede teslim etmek üzere gereken hassasiyeti gösterdiğimizi bilmenizi isteriz.

 

esmerbijuteri.com alışveriş sitemize üye girişi yaptıktan sonra "Siparişlerim" bölümünden siparişinizin durumunu takip edebilirsiniz. Siparişleriniz 3-4 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. 

 

Siparişiniz kargoya verildikten sonra mail adresinize gerekli bilgiler iletilecektir.Yurtiçi kargo bütün gönderileri 18:00'da teslim aldığı için kargo takip numaranız ile ertesi günden itibaren siparişinizi takip edebilirsiniz. Aynı gün kontrol ettiğinizde paketiniz hareketsiz olarak görünecektir.

 

"Siparişlerim" sayfasında kargo takip numaranızın üzerine tıkladığınızda Yurtiçi kargo takip sayfasına yönlendirileceksiniz. Bu sayfadan kargo hareketlerini takip edebilirsiniz.Kargo ile herhangi bir sorun yaşamanız durumunda Müşteri Hizmetleri birimimizle irtibata geçebilirsiniz. Yurt içi ve Yurt dışına gönderim yapılmaktadır.  Sipariş için www.esmerbijuteri.com adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR