Blog Başlık

 • Şubat 24, 2023

  Bileklikler, şık kıyafetlerinizi ön plana çıkaran aksesuarlar arasında yer almaktadır. İlkel tarihlerden beri kadınların vazgeçilmezleri haline gelmiştir. Altın, gümüş ve değerli taşlarla tasarlanan bilekliklerin yanı sıra swarovski ve kristal taşlardan üretilen bijuteri bileklikler de bulunmaktadır. Bileklik seçimi, tarzınızı ve şıklığınızı ortaya koymak için oldukça önemlidir.

  Bileklik seçimi rehberimiz ile küpe, bilezik, kolye aksesuarla, nasıl kombinler yapabileceğinize karar verebilir, ten rengi ve kıyafetlerinizle uyumlu modelleri seçebilirsiniz. 

  Bileklik Seçimi
 • Şubat 24, 2023

  Swarovski taşlar, takılarda, kıyafetlerde ve hediyelik eşyalarda kullanılan en popüler taşlardan bir tanesidir. Swarovski taşlar pırlanta görünüme sahiptir. Özel kristal kesim teknikleri kullanılarak pürüzsüz ve parlak bir görünüm sağlanır. Kolye, küpe, yüzük, bileklik tasarımlarında, hediyelik eşya ve kıyafetlerde kullanılmaktadır. 

  Swarovski taş çeşitleri, parlak ve dikkat çekici bijuteri ürünlerinde kullanılmaktadır. Farklı renk ve işlemelerdeki kristal taşlar, çeşitli bijuteri ürünlerinin üretilmesini sağlar. Swarovski taş nedir, nasıl üretilir, sorularının cevaplarını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

  swarovski taş
 • Şubat 23, 2023

  Günümüzde tasarım ve el işlemesi küpeler, pahalı küpelerden daha çok tercih edilmektedir. Farklı tasarımlarda, renklerde ve birbirinden parlak taşlarla dizayn edilen küpelerin çeşitliliği kadınların ilgisini çekmektedir. Oldukça şık ve sade küpe modelleri her zevke göre tasarlanmaktadır. Yazımızın devamında ideal küpe seçimi nasıl olmalı sorusuna yanıt verirken 3 adımda küpe seçimi hakkında bilgiler vereceğiz. 

  Bijuteri Küpe
 • Ocak 16, 2023

  Altın mücevherlerden çok hoşlanıyor fakat bütçenizi aştığını düşünüyorsanız, altın kaplama takılar favoriniz olabilir. Altın gibi gözüken fakat çok daha uygun fiyatlı olan altın kaplama takılar, aslında bir metalden elde edilir. Altın kaplama nedir ve altın kaplama takı nasıl yapılır? Birlikte inceleyelim.

  altın kaplama
 • Ocak 09, 2023

  Yüzük takmaya meraklı bir aksesuar aşığıysanız, ayarlanabilir yüzükler takı koleksiyonunuzun olmazsa olmazlarındandır. Ayarlanabilir yüzükler, kasıtlı olarak aralarında küçük bir boşluk olacak şekilde yapılmış halkalardır ve size yüzüğü yaklaşık yarım halka boyutuna genişletmek için daha fazla alan sağlar. Ayarlanabilir yüzükler, herkese uyan tek boyut olacak şekilde tasarlanmıştır.

  Ayarlanabilir Yüzük
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR